Úvod > O mně > O tetě Petře – Říčany, Benešov, Sázava a okolí

O tetě Petře – Říčany, Benešov, Sázava a okolí

A je s námi i „teta“ Petra

Vaničkování Říčany, Benešov, SázavaVANIČKOVÁNÍ ŘÍČANY, BENEŠOV, SÁZAVA A OKOLÍ

Naše šestá teta vaničková se jmenuje Petra Kyselková

Petra se plavání s miminky a dětmi věnuje od roku 2012. Má praxi z bazénů.

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování a manipulace s dětmi, ale také soukromou výuku plavání pro vaše děti, nebo se může stát vaší osobní trenérkou!

Je maminkou tří dětí a je nadšenou milovnicí plavání s dětmi, stejně jako já. Jsme na jedné vlně!

Původním zaměstnáním je Petra zdravotní sestra 

Specializuje se na “plavání”

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby má akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Petra vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

Správné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Petra také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Cenné zkušenosti

Petra má zkušenosti s problémy při koupání. Je také stálou instruktorkou kojeneckého plavání v Bybyclubu Čochtánek v Benešově. A v Praze na Chodově v Aqua spor Clubu. V Benešově v MC Hvězdička také vede cvičení miminek do 1 roku. Jako maminka tří dětí má zkušenosti a pochopení se vším co mateřství provází – s nevyspáním, únavou, psychickým i fyzickým vyčerpáním. Petra vlastní certifikáty: Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, Instruktor fitness a osobní trenér, a cvičení v těhotenství. Účastnila se také semináře o vaničkování.

Petra rozhodně nezahálí a soukromě pořádá ve spolupráci s MC Hvězdička příměstnský tábor a účastní se jako instruktorka plaveckých příměstských táborů, jezdí na pobyty s dětmi jako plavecký instruktor, nebo jako cvičitel aquaerobiku.

Osobní fitness trenér  pro maminky po porodu – u vás doma nebo na smluveném místěPetra_Kyselkova_fitness_trener

Osobní trenérka pro maminky po porodu, pro ženy které chtějí být fit, nemají z jakéhokoliv důvodu čas navštěvovat fitness centra a nemají kam dát dítě na hlídání. Pro ženy, které chtějí zhubnout, zpevnit postavu nebo vrátit se zpět do kondice. Petra přijde za vámi na smluvené místo – k vám domu, ven na zahradu, nebo do parku, kam budete chtít v domluvený termín. Pokud nemáte hlídání, zapojíme i vaše děťátko. S Petrou budete cvičit pod odborným dohledem, zapůjčí vám pomůcky ke správnému cvičení, s její pomocí se vyvarujete chyb, které mohou při provádění cviků vzniknout, dohlédne na správné držení těla a dýchání, které je velmi důležité.

Pro maminky také nabízíme

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Rády se s vámi sejdeme ať už já, nebo Maruška či Zuzka a poradíme ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Top